• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pattinson: Nga suksesi i tepruar do të vdes para sa të bëj 30 vjet

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Robert Pattinson ka thënë se suksesi i tepruar në një moshë shumë të re sjell me veti edhe frikë. Në një intervistë për “Nightline”, aktori 24-vjeçar ka thënë se arritja e synimeve të tij kaq herët e bën atë të ndjehet se ai do të vdesë herët. “Mendoj se nëse shumë gjëra të mira të ndodhin, atëherë do të vdisni në moshën 30 vjeçare. Nuk dua që kjo të ndodhë. Por, mbase do të vdes në të 30-tat. Në fakt është Zoti që më thotë, ‘Hej, nuk është dashur të kërkosh kaq shumë’,”, thotë Pattinson.
 
Top