• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pendimi ne dashuri!

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Me thuaj sot pse vlej me shume
nga ç'vleja dje apo pardje
ai qe isha prape jam une
dhe ti, ajo qe ishe je....

Jo te pakta jane rastet kur njeri nga partneret kerkon ndarje fare pa arsye, ose duke shpikur arsye qe nuk egzistojne... ose duke j'u referuar "gojeve te liga".
Pasi situata qetesohet dhe e analizon situaten me llogjiken e vet (pa nderhyrje ta askujt), pendohet dhe kerkon ribashkim.

Sa ka vlere ky pendim sipas jush?
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
nese ndodh nji here te vetme esht mese e kuptueshme
ndryshon nese kjo behet menyr jetese ateher ska asnji lloj vlere
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Pendimi ne dashuri!

http://www.youtube.com/watch?v=J1hjSjUp-1M&t=12s

E kerkoj fytyren tënde, ta kem pran vetes mu sikur atëhere.
I kerkoj buzët e tua, ti kam afer veq edhe një here.
I kerkoj un sytë e shkruar, t´më percjellin si dikur nga pas.
E kerkoj dhe doren tënde, të m´ledhatoj pa ndalur ne gjdo qast

Kthehu prap në ëndrat e mia,
kthehu ti ashtu si dikur.
Kthema prap veq edhe një her ti mua lumturinë s´do të lë më kur.

Kthehu prap në ëndrat e mia,
kthehu ti ashtu si dikur.
Kthema prap veq edhe një her ti mua lumturinë s´do të lë më kur.


Krekoj qe koha te hec prapa e të më sjell edhe një here te ti.
Të filloj prap nga e para, të vërtet ta bëj kët fantazi

Kthehu prap në ëndrat e mia,
kthehu ti ashtu si dikur.
Kthema prap veq edhe një her ti mua lumturinë s´do të lë më kur.

Kthehu prap në ëndrat e mia,
kthehu ti ashtu si dikur.
Kthema prap veq edhe një her ti mua lumturinë s´do të lë më kur.
 

Juna

V.I.P
Banned
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
2,003
Pikët
113
unë për vete nuk mar asnjehere vendim për tu penduar/ ose nuk e mar fare nqs nuk jam e sigurt.
Gjithsesi nese e kam mar nje vendim nuk jam penduar kurr :D, për palen tjeter nuk e di (as nuk me intereson) :D :D
 

Viking

“Yo Gatorade me, b****.”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,032
Pikët
113
unë për vete nuk mar asnjehere vendim për tu penduar/ ose nuk e mar fare nqs nuk jam e sigurt.
Gjithsesi nese e kam mar nje vendim nuk jam penduar kurr :D, për palen tjeter nuk e di (as nuk me intereson) :D :D
Ti qenke e pa gabueshme nuk mendon se nga gabimet mund te mesosh te mos gabosh?
 

Juna

V.I.P
Banned
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
2,003
Pikët
113
Ti qenke e pa gabueshme nuk mendon se nga gabimet mund te mesosh te mos gabosh?
Po
jeta nuk është aqë e gjatë sa duket, keshtu që le ta kalojm pran njerzve që na bejn të ndihemi mire.
Njoni tha ”nuk jam pin telefoni“ hahahahahsh
 

Viking

“Yo Gatorade me, b****.”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,032
Pikët
113
Po
jeta nuk është aqë e gjatë sa duket, keshtu që le ta kalojm pran njerzve që na bejn të ndihemi mire.
Njoni tha ”nuk jam pin telefoni“ hahahahahsh
po prape se prape ai njoni e ka nje mundesi me qene puk Telefoni ;))
 

Juna

V.I.P
Banned
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
2,003
Pikët
113
Varet se çfarë gabimesh, koha stë fale keshtu që nuk ja vlen..
Njerzit nuk ndryshojn brenda nates psë të meresh me atë person kur ka edhe 7 Miliard të tjer çfare dreqin do i falesh?!
Disa gjera behen me vetdije të plote, përderisa një person nuk e can koken për humbjen tuaj atehere as ju mos e cani per egzistencen e tyre!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,405
Pikët
113
Kuoten ZERO flamurtaret e njofin vetem ne troje.Po ta njihnin ne REALITET apo tju bente vaki,mund te kishte dhe te vrare.

Kjo ishte si kendveshtrim i KOHES,jo bla,Bla,BLa apo....BLA ma thane.

PENDIM.....0000000000000 100%.
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,680
Pikët
113
E cfare vlere ka ky pendim??
Lidhja nuk eshte si puna e kepuceve po nuk te erdhen nje pale,merr nje pal te tjera.
Nje person qe ndahet me pretekstin kam nevoje per kohe nuk meriton falje.
Pendohu sa te duash,ska me vlere.
 
Top