• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pendimi

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,929
Pikët
113
Vendndodhja
Jeni pendu nojher per gjona qe keni bo gjat jetes?

nqs po, dhe pse ?
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Pendimi

Po..
Kam ber te vuaj dike ..shum kohe me pare..dhe sot ai perfundoi keq per fajin tim :(
Them se ska me kthim per ate njeri....ne normalitet dhe kjo me ka ber te vuaj ..per shum koh :(
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Pendimi

Pendimi eshte Reflektim i nje veprimi te pamenduar mire :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Pendimi

Te me ndodhe te jem penduar ... ???!!! Nuk e di,kam pershtypjen se veproj me koshience te plote ne jeten time edhe nuk me ndodh shpesh te pendohem te pakten jo per gjera madhore. Nderkohe,sigurisht qe mund te kete detaje qe nese i rimendoj disa here,nese i shoh pasojat jo pozitive me ndodh te pendohem,por jo qe ky pendim te lere gjurme te rende tek une!
 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: Titulli: Pendimi

Po..
Kam ber te vuaj dike ..shum kohe me pare..dhe sot ai perfundoi keq per fajin tim :(
Them se ska me kthim per ate njeri....ne normalitet dhe kjo me ka ber te vuaj ..per shum koh :(

e ke myt lol
 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: Pendimi

Pendim per gabimet qe kam bere dhe per gjerat qe s`kam bere?!
Ne pergjithsei nuk pendohem, sepse gati cdo hap qe kam bere ka qene vendim i imi. Kjo s`do thote qe s`kam bere gabime, por s`kam pse pendohem, ... c`fare ka ndodh ka ndodh. Thjesht mundohem te mesoj nga gabimet dhe te mos i perseris.
Pastaj c`vlen pendimi nese perseritet konstat gabimi, dhe c`vlen pendimi nese nuk pendohesh me zemer.
Dhe per gjerat qe s`kam bere s`pendohem shume...sepse kurre nuk eshte vone.
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Pendimi

nuk bej veprime te lehta ose pa i mendu dhe keshtu qe as pendimi ska shum vend tek un,megjithate njerez jemi dhe bejme gabime por kam zakonisht nje fjale qe e perdor shpesh un :ne jete 100 gabime ste falen:)kjo them se sado me ben pak me te ndalur dhe pse si tip jam pak e rrembyer por kur behet fjale per vendime e gjera qe kane vec nje drejtim mendohem shum e veproj ne kete menyre skam as pse te pendohem


ps.ca ma keni shkri disa kete teme mora shamia vallahi me fshi lotet nga e qara(e te qeshurit)...:)
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Pendimi

Varet mos i co gjerat deri ne ate pike sa te pendohesh une vec per dicka jam penduar qe kandidova per nje dege qe se kisha qejf dhe humba 3 vjet te jetes duke e ndjekur ate dege dhe deri me tani asnje pendim tjeter qe te me kete bere te vuaj apo te me mundoje !
Nqs nje njeri mer nje vendim atehere duhet te mari parasysh dhe pasojat e mundshme, gabimet me te medha mund te behen ne adoleshence dhe ato jane veprimet qe mund te lene dhe njolla ne jeten tende sepse je i papjekur dhe nuk ke ndergjegje te plote per ate qe ben por shyqyr zotit e kaluam ate moshe pa bere ndonje gabim per te cilin do pendoheshim per gjithe jeten !
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,922
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Pendimi

nuk bej veprime te lehta ose pa i mendu dhe keshtu qe as pendimi ska shum vend tek un,megjithate njerez jemi dhe bejme gabime por kam zakonisht nje fjale qe e perdor shpesh un :ne jete 100 gabime ste falen:)kjo them se sado me ben pak me te ndalur dhe pse si tip jam pak e rrembyer por kur behet fjale per vendime e gjera qe kane vec nje drejtim mendohem shum e veproj ne kete menyre skam as pse te pendohem


ps.ca ma keni shkri disa kete teme mora shamia vallahi me fshi lotet nga e qara(e te qeshurit)...:)
Sa qan edhe ti o zot o zot :p -paqe-
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,991
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Pendimi

Kur bej dicka mendohem goxha kshuqe nuk pendohem leht.
E vetmja gje qe jam panduar edhe prap vazhdoj esht koha qe harxhoj ne internet.Esht humbje kohe totalisht.
wow , Amazing... e ke bere k'te koment ne 2010, dhe je akoma k'tu :)


Ps.....Jam penduar ne 1 rast, (s'di nese mund te quhet i tille), qe i kishin bere dikujt kurth dhe une isha ajo ne mes nderlidhesja, por qe nuk isha ne dijeni te k'tij kurthi....Pasi ndodhi c'fare ndodhi, akoma e kam si breng edhe pse ka ca vite....
 

Oxygen

Shy
Anëtar
Oct 24, 2013
Postime
10,055
Pikët
113
Përgjigje e: Pendimi

jo tamam por qe skam pranuar ca $$ nga dikush :p, sedra gje e madhe. Fuck! :D
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Pendimi

Njeher vetem.
Po kalonin poshte ballkonit disa njerez qe nuk i njihja e nuk kisha gati koven e ujit.
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,285
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Përgjigje e: Pendimi

Pendim pa Reflektim ska
As njerez Pa gabime!!

Lidhur me temen kam bere gabime si te gjithe dhe jam penduar per pas disa nga jo pjekuria disa nga pamaturia dhe disa ngaqe kam dashur te gaboj qe te mesoj prej tij.
Rendesi nuk ka Pendesa nese nuk Falet athere ajo kthehet ne mankth dhe dhimbje.
Ndaj o njerez Falni sa me shume sepse Falja eshte Hyjnore ndersa gabimet jane Njerzore.
 
Top