• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Per ata qe investojne me crypto currency...

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
7,717
Pikët
113
@Mano, mos e befte piken e hajrit jarebi se po shkaterron nje familje gjys-te lumtur. Ky tjetri ca rrinte ne tel 20 ore ne dite por tani ka gjetur pretekst se po merret me Cryptot. 🤬🤬🤬
K'jo seshte e vertet se ai iher ne muj e hap appin ...
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,952
Pikët
113
@Mano, mos e befte piken e hajrit jarebi se po shkaterron nje familje gjys-te lumtur. Ky tjetri ca rrinte ne tel 20 ore ne dite por tani ka gjetur pretekst se po merret me Cryptot. 🤬🤬🤬
Patience is a virtue!
Crypto do pak kohe. Rri me humbje per pak jave pastaj shkon lart si rraket.
 

Fierakja

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
10,637
Pikët
113
@Mano, mos e befte piken e hajrit jarebi se po shkaterron nje familje gjys-te lumtur. Ky tjetri ca rrinte ne tel 20 ore ne dite por tani ka gjetur pretekst se po merret me Cryptot. 🤬🤬🤬
"Familje gjys te lumtur"
:LOL::LOL:

I imi kur bleu disa filluan te gjitha te humbisnin vler dhe ngeli duke i kontrolluar ore e minute. Shyqyr ka ndaluar tani.
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,601
Pikët
113
K'jo seshte e vertet se ai iher ne muj e hap appin ...
Nuk e njihke mire shokun ti po ai te pakten 5 here hap app-in tim ne dite, jo me ate te tijen. 🤣 E forta eshte kur behet xheloz kur shikon qe ajo shuma ime ngrihet pa e prek hic une, kurse ketij qe nuk i rri prapanica pa i prek ato te vetat, bien e fillon shan ato shkronjat me liber shtepie pastaj. 😜
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,601
Pikët
113
Ju lutem mos na sjellni problemet familjare ne forum se do perjashtoheni deri ne 5 vite pa mundesi apelimi. Lol
Kam 10 vjet une qe perpiqem ta perjashtoj ate tjetrin po akoma nuk e kam gjetur se si. Qe nje dite do ta shohesh me vize tej per tej ti ate, do e shohesh, po pse te me mundoj kaq shume thuaj. 😡
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
7,717
Pikët
113
Nuk e njihke mire shokun ti po ai te pakten 5 here hap app-in tim ne dite, jo me ate te tijen. 🤣 E forta eshte kur behet xheloz kur shikon qe ajo shuma ime ngrihet pa e prek hic une, kurse ketij qe nuk i rri prapanica pa i prek ato te vetat, bien e fillon shan ato shkronjat me liber shtepie pastaj. 😜
Prandaj e keni bo betimin
ta duash ne rrezik e ne nevoj lol
se kur te behet milioner do zihen kush ta doj me shume 😁
 
Last edited:

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Kam 10 vjet une qe perpiqem ta perjashtoj ate tjetrin po akoma nuk e kam gjetur se si. Qe nje dite do ta shohesh me vize tej per tej ti ate, do e shohesh, po pse te me mundoj kaq shume thuaj. 😡
Ju po qeshni me ne por shpejt do te vij nje dite kur une e Mandi do t'iu dergojme foto nga Maldives tu pi kokteje e tu na bo fresk me gjethe palme dy brune ka 1.90 metra secila. Lol

P.s. se gabon me perjashton tani. Kuku per ty. Lol
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,117
Pikët
113
Vendndodhja
@Rex sot u be available Shiba ne coinbase. Do kete surpriza me sa shikoj
 
  • Like
Reactions: Rex

Zhuzhu

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2020
Postime
885
Pikët
93
dhe cfare eshte ndryshimi mes monedhave virtuale dhe ktyre qe i kemi neper duar?
pse duhet te investojm ne crypto dhe jo ne euro?
Eshte skene piramidale.. te behen sa me te besueshem dhe te perfitojne pakica nga shumica .
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
7,717
Pikët
113
Nje pyetje per trading

A duhet ti deklarojme fitimet ne fund te vitit dhe sa taksohemi?
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,117
Pikët
113
Vendndodhja
Nje pyetje per trading

A duhet ti deklarojme fitimet ne fund te vitit dhe sa taksohemi?
Nqs fitimet i terheq dhe i kalone ne bank, normalishte duhet ti deklarosh, dhe do taksohesh per to. Gjithsesi te sygjeroj qe fitimet ti mbash ne llogarin e app.
 
Top