• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Per cilen arsye do braktisnit dike ?!

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Jepni mendimet tuaja..
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Per cilen arsye do braktisnit dikeë!

1 stresues
2 tradhtar
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Per cilen arsye do braktisnit dikeë!

Tradheti :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Per cilen arsye do braktisnit dikeë!

sme respekton ..
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Per cilen arsye do braktisnit dikeë!

ka plot arsye..skam ndermend te jap koment..vetem 1
nese sme vlereson aq sa e meritoj ..
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Per cilen arsye do braktisnit dikeë!

Une kaq i shemtut sa jam skam mundesi braktisjeje vetem me braktisin :p
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Per cilen arsye do braktisnit dikeë!

intiligjenca.
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Per cilen arsye do braktisnit dikeë!

nese nuk arin teme kap vlerat.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Per cilen arsye do braktisnit dike ?!

E drejte eshte e veshtire po genjeshtrat jane ajo qe urrej me shume ndaj besoj se do ta braktisja dike per kete arsye!!!
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Per cilen arsye do braktisnit dike ?!

do e braktisja dike vetem ne momentin qe do kuptoja perfundimisht qe ai njeri ka braktisur dhe veten..nuk kam cfare te bej per dike qe nuk ben me asgje per veten e tij/saj..
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Per cilen arsye do braktisnit dike ?!

per genjeshtrat dhe premtimet qe nuk i mban....se humben besimin.
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
15,357
Pikët
113
Përgjigje e: Per cilen arsye do braktisnit dike ?!

per genjeshtrat dhe premtimet qe nuk i mban....se humben besimin.


mire e ka thene SEa; se per tradheti ohohohoooooo me mire te braktise vehtin ajo para se une ta braktise.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Per cilen arsye do braktisnit dike ?!

mire e ka thene SEa; se per tradheti ohohohoooooo me mire te braktise vehtin ajo para se une ta braktise.

duhen pranuar disa gjera qe disa njerez nuk jan te sinqerte ose ndryshojne me kohen dhe tregojne se kush jane ne te vertete....
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Per cilen arsye do braktisnit dike ?!

....per t`i lene .... "Hapësiren e vet" ...........................................
 
Top