• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Per here te pare ndodh qe nje cift lezbikesh te bejne femije ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...


Ka ndodhur dhe “mrekullia” me e fundit ne Britani, ka lindur nje femije nga cifti i lezbikeve.

Dy femra homoseksuale britanike jane njohur zyrtarisht per here te pare ne ishull si prinderit zyrtare te vajzes se tyre, e cila lindi me ane te fekondimit artificial nga nje dhurues anonim.

Emri i Natalie Woods eshte vendosur ne vendin e babait,dhe pse Betty Knowles eshte partnerja. Kjo eshte hera e pare ne Britani qe nje babai nuk eshte mashkull.

Vogelushja Lily-May Betty Woods lindi ne 31 mars dhe ne moshen 18 vjecare, nese do te deshiroje, mund te zbuloje identitetin e babait te saj biologjik.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,503
Pikët
113
Përgjigje e: Per here te pare ndodh qe nje cift lezbikesh te bejne femije ...

:O
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Per here te pare ndodh qe nje cift lezbikesh te bejne femije ...

He zot na Rujt ca spo na degjojne veshet
 
Top