• Përshëndetje Vizitor!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

Regjistrohu !

Per ju meshkujt " Femra juaj ideale cila eshte"???

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,275
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Pershkruajeni me pak fjalen femren tuaj ideale, femren te cilen e keni enderruar tere jeten tuaj dhe qe do te donit ta kishit prane deri ne momentet e fundit te jetes...

juveforever

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 25, 2010
Postime
26
Pikët
0
Vendndodhja
itali
Përgjigje e: Per ju meshkujt " Femra juaj ideale cila eshte"???

te jete e thjesht, e mire e sjellshme, elegante. per mua ka shume rendesi dialogu. tan jo te jete llapazane, por te dije te flase me vend:)), pastaj per ne meshkujt bukuria ze vendin e pare;))

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground

Nuk kerkoj idealen, por mundohem te bej ideale kete qe kam. Cdo gje kerkon pune, keshtu dhe une kam kohen e mjaftueshme per ta bere ideale femren qe kam perkrahe meje. Nuk do kerkoja idealen, pasi ajo nuk ekziston askund, nese nuk ekziston askund, do filloja te imagjinoja ishullin kurkund. Do dilja nga realiteti dhe do hyja thelle ne boten imagjinare.

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
676
Pikët
0

femra ideale per mua nuk ekziston

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece

Hmmmm...Ideale ???!!! E bukura e fjales "ideale" eshte se:azgje nuk eshte ideale,ashtu sikunder asnje gje nuk eshte absolute.Nuk mendoj se ka njeri ideal,aq me pak femer ideale...Por megjithate cdo njeri e ka ne mendje dike qe mund ti pershtatej me shum.Per mua nje femer "ideale" do kishte keto karakteristika: E thjeshte, simpatike(jo medoemos e bukur),me karakter te forte dhe qe di te trajtoje veten si subjekt dhe jo si objekt,sensuale...kaq me vijne ne mendje per momentin...:)

The_AnGeL

World is Mine
Anëtar
Jan 27, 2010
Postime
174
Pikët
0
Vendndodhja
Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)

Me Kte Kohe qe ka ardh Nuk Besoj Se Ka Femer Ideale Te Gjitha Jan bere Maniake te lekut te ket makine etj Por e Vetmja Gje qe une mendoj Te Jet ok Te Dije te Komunikoje Te Jet e Sjellshme ne Cdo aspekt edhe te me Doje Me Zemer .. Kte mendoj Bukuria iken e vjen Nuk eshte Gjithcka Po Nuk Pati Mendjen .:)

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,576
Pikët
113
Vendndodhja
🌑

Cudi ....qe paska ngelur ne vend kjo tema :d:S

Oqeani

V.I.P
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,193
Pikët
113
Vendndodhja
Nën hijen qiellore

Athua nuk dini qe çdo femer ka terheqesine e saje ne menyra te ndyshme :p

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,956
Pikët
0

Rrofsh o Zana që i ngjall këto tema të harruara, se kemi nevojë të shprehemi, e s'dimë se ku.
Më pëlqyen përgjigjet e mësipërme dhe u dhashë të gjithëve nga një reputacion pozitiv. Unë përgjigjen time do ta jap më vonë, se kam shumë mendime në kokë dhe jam duke i formuluar..

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,195
Pikët
113

Ajo qe me pelqen mua............

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
6,100
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë

Ajo qe te kupton me mire se cdo femer tjeter

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,976
Pikët
48
Vendndodhja
Diktatrojska

Ajo qe nuk e kam menduar te tille