• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Per mendimin tuaj, kush duhet te paguaje ne takimin e pare, ai apo ajo?

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ??
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

Normal qe Cunat yllo, por nganjeher nuk o keq qe ta fusin dhe vajzat doren ne xhep :p
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

po kujt tja ndjej zemra me shume per te paguar le te paguaj:D por ka me lezet te paguajn meshkujt
 

ToNi

Super Anëtar
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
95
Pikët
33
Vendndodhja
41.1533° N, 20.1683° E
Re: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

si rregull mashkulli, por ktu ne shqiperi duhet me pat cik kujdes me keto gjojna se i bohen femrave shprehi pastaj me mbajt durt te xhepi :p
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

Cunat Sbohet Fjal Fare.Ne Takim Te Pare Te Paguj Femra O Turp .Femra Mbas 10 Takimeve Mund Te Paguaj Njeher :)
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

Alien bravo......kshu mendoj edhe une :)
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

Tre ditet e para paguan mashkulli pasanej o gjus per gjys o vetem ajo. persa i perket takimit te pare normalisht qe mashkulli e ka marre parasysh qe do paguje ai se ndoshta nuk ka nje takim te dyte! :(
 

arta

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
2
Pikët
0
Titulli: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

normal qe meshkujt
 

arta

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
2
Pikët
0
Titulli: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

normal qe meshkujt eshte turp qe ata te presin femra te paguaj hahhahaha
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

Per Mendimin tim ai/ajo qe ben ftese per takime duhet te paguaj :)
 

Raul

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 12, 2009
Postime
92
Pikët
0
Vendndodhja
Breda - Netherlands
Titulli: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

keshtu mendoj edhe une ai / ajo qe fton po shqiptaret kan per ta flliq fare noj here do paguj secili te tijat :p
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

Eshte si zakon qe mashkulli duhet te paguaj ne fillim --- por kujt ti jepet mundesija ska gje te keqe aty asnjeher me mirekuptim tek te dy palet .
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

vajza_labe Te ftoj per kafe une ty e ke bezdi me pagujt :D:D
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

Jo se kam nje kafe mo eshte
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

Bobobobobo Sa Cheap (kurnaca) Jan Shqiptart :p:p
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

Kriza ekonomike boterore Loli
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

Mendoj se kur ne si vajza kerkojme barazi gjinore e te trajtohemi njesoj si meshkujt duhet te marrim parasysh dhe kto fakte te perditshme te jetes. Per mendimin tim gjithmone ofro te paguash..shumicen e hereve nje mashkull xhentil nuk te le te futesh doren ne xhep..por ama e vlereson faktin qe ti ofrove.. Ose nese ai paguan per darken ...paguaj per bowling game ose filmin ..me pak fjale aktivitetin tjeter. Mendoj se eshte nje kompromis dhe asnje nga palet nuk do te ofendohet...
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

me mir esht te paguash qe tju mbyllesh gojen sepse ska zot qe ja mbyll corapen femrave ta kujtojn deri ne vdekje edhe nji kafe jo me shum
kur ske me mir mos dil hië me te sot ka ardh koh e keqe shum me par femrat te shifnin horizontal ndersa sot o paksa vertikal me drejtim nga xhepi ne menyr figurative
persa i perket metodave te ndryshme qe perdoren per ti hedh ne rjet femrat kuptohet mendjelehtat qe perbejn shumicen
behet keshtu
hera e par paguan ti dhe restorant qe le mbresa
pas seksit shkohet ne kafe dhe aty shef sa se mashkull ke qen me te kur te vi puna me pagu
nese te thot leje shpirt se paguaj un e hidhet si skifter dmth qe ke qen ne form nese slu fare e te le me pagu si rjeps ik e vrit veten lol
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

ahahhaha stealth ahahahhaha paguaj ate ben ti e mos fol hic ou ky:) paguaj me se ke me pas me shume shonce hahahahahaha jk mendimi ime nje mashkulli i takon te paguje per here te pare se e ben femren te ndihet me e sigurt tek ai se po e pa femra se ska lek obobobo do thoje ky ska lek me ca te shkoj me te hahahahaha
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Re: Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ëëëë

po mashkullit i ka lezet te paguaj
 
Top