• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Per mendimin tuaj, kush duhet te paguaje ne takimin e pare, ai apo ajo?

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
13,803
Pikët
113
Përgjigje e: Per mendimin tuaj, kush duhet te paguaje ne takimin e pare, ai apo ajo?

Degjo, meqe tema flet per takimin e pare.. Une mendoj qe eshte mire te paguhet gjysem per gjysem per shume arsye.. E para eshte qe si ke borxh gje tjetrit. e dyta as ti nuk perfiton dhe as tjetri.. e treta, aty do determinohet nese mardhenia eshte pa hile dhe nese vazhdon nuk do te jete per interes. Une per vete jam shume e prere ne keto mhb... dhe se kam te leket mos me mendoni koprace-qesh-
Në fillim sa kisha ik nga Shqipëria... më bënte shumë përshtypje... mos të them që ishte e pa konceptueshme
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,527
Pikët
113
Përgjigje e: Per mendimin tuaj, kush duhet te paguaje ne takimin e pare, ai apo ajo?

Në fillim sa kisha ik nga Shqipëria... më bënte shumë përshtypje... mos të them që ishte e pa konceptueshme
Po tani ke ndryshuar mendje apo hic?
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,597
Pikët
113
Përgjigje e: Per mendimin tuaj, kush duhet te paguaje ne takimin e pare, ai apo ajo?

Nuk besoj se i rendon xhepi njeriu per nje kafe a caj apo e beni ne restorante luksoze takimin e pare ju?! -boh-
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,527
Pikët
113
Përgjigje e: Per mendimin tuaj, kush duhet te paguaje ne takimin e pare, ai apo ajo?

Nuk besoj se i rendon xhepi njeriu per nje kafe a caj apo e beni ne restorante luksoze takimin e pare ju?! -boh-
Jo une them qe te nisi mbare takimi:d
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
30,360
Pikët
113
Përgjigje e: Per mendimin tuaj, kush duhet te paguaje ne takimin e pare, ai apo ajo?

Të paska ngel në mëndje cool-i më duket. :d
Hahahaha aman ti vetem qorr qe nuk je :d
Mire qe nuk di ta shkruaj Por as ta Shqiptoj nuk di:d
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,179
Pikët
113
Përgjigje e: Per mendimin tuaj, kush duhet te paguaje ne takimin e pare, ai apo ajo?

Ai , dhe te jet zoteri kur te shef qe ti gjith turp merr nje cappuccino i thot kamarierit “ silli vajzes nje embelsir me te miren qe ka restoranti “.
Flase per meshkujt gentleman Jo barbona qe marrin kur ulen kafen me te lir .
 

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
9,298
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Përgjigje e: Per mendimin tuaj, kush duhet te paguaje ne takimin e pare, ai apo ajo?

Nuk e kam menduar ndonjehere se kush duhet.
Ne rastin tim ai ka paguar.
 

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,670
Pikët
113
Përgjigje e: Per mendimin tuaj, kush duhet te paguaje ne takimin e pare, ai apo ajo?

A(jo)i qe ka xhepat plote me pare.
Dashuri e "koprraci" nuk shkojne mire me njera tjetren !
 
Top