• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Per mos m'u harru

Dredhza

V.I.P
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
1,039
Pikët
113
Vendndodhja
Kosove
A Kosovo Albanian reacts to seeing the body of a relative at a morgue (July 25, 1999) in Prishtina (Kosovo) before a funeral service for dozens of Albanians who were killed by Serbians.

 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
16,712
Pikët
113
Do tia dergoj atij birit te Anetes tek Shqiperia qe Duam kete linkun e kesaj teme. :):)

Pastaj nga ps te mbytem ? 😌

@Dredhza faleminderit per materialet qe sjell!

Me kujton antarin Fatlumi (Te dikurshmin me fotot).
 

Dredhza

V.I.P
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
1,039
Pikët
113
Vendndodhja
Kosove
This was a 24-year-old Albanian, Hajrush Ziberi, from Skopje, whom the Serbian army sprayed with gasoline and then set him on fire and killed him.

Killed in front of journalist Ron Haviv, in Bjeljina, Bosnia and Herzegovina.

 

Pablo

Pablito
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
6,481
Pikët
113
Ti shofi ky qe mer persiper me zhvillu paqen e me harru viktimat!
 
Top