• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Per nje Shqiperi Laike...

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Akoma me kete fene ju? Nuk e kuptoni qe feja eshte nje menyre per te kontrolluar njeriun? . Nga feja vetem te kqija i kan ardhur njerezimit. Kudo neper bote sheh luftra dhe urrejtje fetare.

Shqiperia e Ahmet Turk Zogallit, dukej si nje shtete arabe. Njesoj si ne periudhen e turkut.

Gjeja e pare qe shoket komuniste bene ishte: Lirimi i popullit nga erresira fetare. Kthimi i popullit tone ne origjine. Shqiptari nuk ka nevoje per fe, per asnje fe.

Sot tradhetaret kombetare, te korruptuar po u shesin toka Shqiptari ogranizatave fetare qe e kan mbushur shqiperine plot me xhamira dhe kisha.

Duhet te lirohemi nga feja, perndryshe do te jemi nen kthetrat e Hoxhallarve apo Prifterinjeve.

Keta njerez bredhin me makina moderne, mbajne simbole fetare me metalet me te cmuar si " ari " apo edhe "diamanti ".

Ku i gjeten keto para? ku i gjeten keto pasuri? Keto jan te gjitha para qe i jane mare popullit punetore. Fetaret jan njerez parazite, nuk prodhojne asgje. U shesin librat fetare.

Feja e Shqiptari eshte Shqiptaria.
 
Top