• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Perdoruesit e sistemit Android

hax0r

╰☆☆ ♉ ☆☆╮
Staff member
Tech Support
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
815
Pikët
93
Vendndodhja
𝕲𝖊𝖙 𝕷𝖔𝖘𝖙
Per perdoruesit e sistemit Android.

Nese keni problemin qe ju zhduket tastiera pasi klikoni "enter" gjate postimit, problemi eshte tek browseri/shfletuesi juaj. Deri tani eshte e konfirmuar qe Google Chrome per android e shfaq kete problem.

Mund te provoni browserin qe ka vete te instaluar sistemi juaj, nese edhe ai nuk punon - mund te shkarkoni "mozilla firefox" ose "Mi browser pro" nga google playstore.
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
7,466
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
A ka dikush problem me forumin apo eshte dicka tek tel.im?
Kur klikoj te dal kryerrjesht ose me shpeton ndonje gabim dhe dua ta fshij me humbin shkronjat dhe per cdo shkronje qe fshi duhet te klikoj shkronjat sepse si preku x fshin vetem nje shkronje...E bera lemsh me duket po ndoshta dikush e kupton..
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
9,359
Pikët
113
Vendndodhja
A ka dikush problem me forumin apo eshte dicka tek tel.im?
Kur klikoj te dal kryerrjesht ose me shpeton ndonje gabim dhe dua ta fshij me humbin shkronjat dhe per cdo shkronje qe fshi duhet te klikoj shkronjat sepse si preku x fshin vetem nje shkronje...E bera lemsh me duket po ndoshta dikush e kupton..
 

Çaushi

V.I.P
Anëtar
Nov 25, 2013
Postime
3,446
Pikët
83
A ka dikush problem me forumin apo eshte dicka tek tel.im?
Kur klikoj te dal kryerrjesht ose me shpeton ndonje gabim dhe dua ta fshij me humbin shkronjat dhe per cdo shkronje qe fshi duhet te klikoj shkronjat sepse si preku x fshin vetem nje shkronje...E bera lemsh me duket po ndoshta dikush e kupton.
Fusha e ikonave (lart) duhet te jete jo aktive, ajo me ngjyre te verdh , kliko mbi ate lulen me ngjyre te verdh (sariht) dhe beje jo aktive ,ja fotoja. Mua me ndodhi qysh dje e njejta.
Respekt e panjohura
 

Attachments

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
8,049
Pikët
113
Shume po i ruan ne cache postimet qe i mban ne draft, ndoshta eshte mire me zvogelu kohen.
 

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
6,438
Pikët
113
A ka dikush problem me forumin apo eshte dicka tek tel.im?
Kur klikoj te dal kryerrjesht ose me shpeton ndonje gabim dhe dua ta fshij me humbin shkronjat dhe per cdo shkronje qe fshi duhet te klikoj shkronjat sepse si preku x fshin vetem nje shkronje...E bera lemsh me duket po ndoshta dikush e kupton..
Edhe unë kam gati 1 javë që e kam ktë problem,me të ik truni☹ por me atë që ka shpjeguar @Çaushi tani funksionon tamam tastjera😁
 

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
6,438
Pikët
113
Kalamoja e shpajft 🙂, pyet mi pyet, une jam per shpjegime 24 ore online!
Respekt LINDA!
Sot e tutje do të bie në qafë kalamon i shpajfët,për ndihmë😊
Faleminderit dhe Respekt gjithashtu dhe për ty 😊
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
9,359
Pikët
113
Vendndodhja

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
9,359
Pikët
113
Vendndodhja
Lajme i mire per te gjithe perdoruesit e sistemit Android, problemi i Google chrome u rregullua. Shkoni ne playstore dhe beni update versionin e ri te Google.
Mandi
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
9,359
Pikët
113
Vendndodhja
Pas update te fundit qe beri google keni patur me probleme me tastieren ?
 
Top