• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Perry akuzon studion e saj

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Katy Perry ka akuzuar studion e regjistrimeve të këngëve të saja, duke thënë se njerëzit që punojnë aty janë idiotë, pasi që nuk dëshirojnë t’i lansojnë këngët kontroverse të saj.
Krijuesja e hitit “I Kissed A Girl” ka zbuluar se komnpania e saj e regjistrimit të këngëve nuk ka pranuar që ta titullojë “Peacock”(penis) një nga këngët e albumit “Teenage Dream”.

“Ata të gjithë ishin paksa të brengosur për fjalën ‘penis’ dhe më dhanë një déjà vu sepse e njëjta gjë ndodhi edhe me “I Kissed A Girl”. Ata thanë, ‘Ne nuk e shohim këtë si single, por e duam në album’, ndërsa unë isha në pozicionin, ‘ju djema jeni idiotë”, theksoi Perry
 
Top