• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Perry: Brand i dërgon letra dashurie nënës time

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Katy Perry ka zbuluar se i fejuari i saj, Russell Brand, i ka dërguar një ‘letër dashurie me email’ nënës së saj.
Këngëtarja po ashtu ka thënë se nëna e saj ‘flirton’me komikun, i cili është një i varur nga seksi.

“Ai është shumë sharmant me ta (prindërit) dhe ai madje ka shkruar letra dashurie me anë të emailit me nënën e time dhe e do atë. Ajo flirton me të, që është diçka krejtësisht e pavend dhe i kam thënë atij të ndalojë”, ka thënë këngëtarja për revistën Glamour.

Perry dhe Brand kanë caktuar të martohen në muajin tetor
 
Top