• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Perry gjen prehje ne natyre

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kur nuk drogohesh nuk bën seks me shumë persona dhe nuk pi alkool por bën shëtitje në natyrë”.


Kjo është ajo që shkruan ironikisht “The Sun” për këngëtaren Katy Perry, e cila është fotografuar duke shëtitur me të dashurin Russel Brandne në natyrë. Cifti i shumëpërfolur duket në harmoni të plotë në “Griffith Park” të Los Angeles.

Këngëtarja e “I Kissed A Girl” po jeton një moment të lumtur mbi të gjitha me të dashurin, i cili për hir të së vërtetës është një i apasionuar pas natyrës. Ndërkohë, cifti do martohet në një kishë pranë shtëpisë së prindërve të saj ne Los Angeles.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top