• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Perry kërkon të mos djersitet në martesë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Katy Perry ka vendosur që të mos veshë fustan nusërie të lateksit, kur ajo të martohet me Russell Brand, për shkak se materiali në fjalë e bën atë të djersitet.
Krijuesja e hitit “California Girls”, ka vendosur që të mos bart fustan nusërie të lateksit, për shkak se ai material e djersit atë.

“Unë definitivisht nuk do të martohem në lateks. Kur veshi lateks në skenë, unë djersitem. Unë mund t’i heqi në skenë gjithë ato veshje dhe të performoj lakuriqe, por këtë nuk e bëj dot në dasmën time”, theksoi Perry
 
Top