• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Perry nudo në California Gurls

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Që nga fillimi i karrierës së saj Katy Perry ka treguar se nuk është ë turpshme dhe se zhveshjen nuk e ka problem. E ka vërtetuar edhe në këngën e fundit “California Gurls”, ku është zhveshur nudo pa asnjë problem.


“California Gurls” feat. Snoop Dogg është singli i parë i albumit “Teenage Dream” i cili do të botohet me 24 gusht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Suksesi i albumit thuhet se është i siguruar pasi vetëm kënga “California Gurls” për një muaj është në vendin e parë nga 100 hitet.

Duke pritur albumin më të ri të Kety Perry, duam që t’ju lumturojmë me spotin e këngës ku këngëtaren mund ta shifni nudo fare…Kënaquni!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top