• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Perry: Nuk e urtësova Russellin

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Katy Perry ka këmbëngulur se ajo nuk është përgjegjëse për heqjen dorë nga sjelljet e joshjes së femrave të të fejuarit të saj, Russell Brand.
Bukuroshja 25 vjeçare ka qeshur me pohimet se ajo e ka detyruar komikun britanik të heqë dorë nga sjelljet tërheqëse për femrat tjera, duke këmbëngulur se ajo e ka takuar atë në një kohë kur ai ishte i gatshëm të ndryshonte.

“Ne të gjithë fillojmë të ngadalësohemi. Mendoj se ai ishte i gatshëm për një ndryshim. Mendoj se ju nuk e keni qëndrueshmërinë që të jeni në shtrat me 80 femra të ndryshme brenda javës, kur jeni 35 vjeçar. Nuk është shkak i urtësimit kjo, për arsye se kjo nuk do zgjasë. Asgjë nuk mbetet e përkryer”, ka thënë Perry për The Guardian.
 
Top