• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Perse te dua.....?!!

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
formoni dicka ose thoni dicka duke fidhuar me fjalet perse te dua.....

po fidhoj un. Të Dua sepse je gjysma ime.
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Perse te dua.....?!!

Te dua sepse, jeta ime je ti !
 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: Perse te dua.....?!!

Te dua sepse e meriton te te dua...
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Përgjigje e: Perse te dua.....?!!

perse te dua?

kush se di pse te dua une ty, per 1001 e nje arsye te cmendura.
te dua sepse ti me ploteson
te dua sepse ti me dashuron ne menyren me te cmendur te mundur
te dua sepse tek syte e tu shikoj qiellin tim
te dua sepse tek ti gjej sigurine, mbrojtjen, mbeshtetjen
te dua sepse kam frike se mos te humbas
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Perse te dua.....?!!

Te dua se je endrra ime:p
Te dua se je zemra ime:)
Te dua se je fryma ime:p
Te dua se i feel sorry for you:p:p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Perse te dua.....?!!

Sepse e meriton te te dua, me ke pranuar keshtu si jam. Me ke mbeshtetur dhe me ke dhene gjithcka qe kerkon nje mashkull. Me ke plotesuar dhe mesuar shume, te jam mirenjohes qe me do pa asnje interes. Te dua sepse ke celesat e zemres time.
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Përgjigje e: Perse te dua.....?!!

te dua sepse ti nxjerr ne pah dobsite me te medha qe kam, i kuron ato, kujdesesh, i puth dhe me bene te ndihem e forte perseri
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Perse te dua.....?!!

Kot,,per fixim
:p
 
Top