• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Persh te gjithve..

Status
Temë e mbyllur.

RAIN

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 23, 2010
Postime
1
Pikët
0
Vendndodhja
ITALY
mirsejugjeta te gjithve shpresoj tja kalojm mir se bashku -shok-
 

Mr-Bledi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 16, 2010
Postime
16
Pikët
3
Vendndodhja
.bat
Përgjigje e: Persh te gjithve..

Mire se erdhe
kalo mire me ne
:welcome:
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Persh te gjithve..

Mire se erdhe...
 
Status
Temë e mbyllur.
Top