• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje all nga korcari

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershendetje all nga korcari

Mire se erdhe Korcari dhe kalofsh sa me mire " do ishte me bukur sikur te beje nje prezantim me te gjat :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: pershendetje all nga korcari

korcari mirserdhe dhe me mend ne koke i dashur se mos na hutohesh me postimet:p:p
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: pershendetje all nga korcari

mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur ne forum
 

AbbA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 13, 2010
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
It doesn't matter :)
Përgjigje e: pershendetje all nga korcari

she sheeeeeee kush qenka ber forumist :p:p:p. ardhe o o kok lepitkeee ? po mireseardhe bre lalke e ishalla ja marrsh doren sa me shpejt forumit :p.
 

Korcari

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 22, 2010
Postime
3
Pikët
0
Titulli: pershendetje all nga korcari

faleminderit per mikpritjen te gjitheve dhe ju mire se ju gjeta shpresoj taj kalojme sa me mire se bashku :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top