• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje All

Status
Temë e mbyllur.

Vagabondja

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
1
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Pershendetje Te Gjithve Dhe Shpresoj Tja Kalojm Sa Me Mire Se Bashku puucccccccccc
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
vagabodja Kalos Irthe :D Mireseerdhe midish nesh ,Shpresojme tja kalojme sa me mire me shoqerine e njeri tjetrit
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
καλά μεταξύ μας έρχονται shpresoj tja kalojm sa me mire ne shoqerine e njeri tjetrit:)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top