• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje all!

Status
Temë e mbyllur.

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
shpresoj te jeni mire dhe te kaloni mire!ju uroj dite te bukura ne vazhdim dhe GEZUAR 8 marsin te gjithe femrave!pershnedjetje nga emirjola edhe pse kam ba disa mungesa nuk ju kam harru!kaloshi bukur te gjithe!-paqe-
 
Status
Temë e mbyllur.
Top