• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje dhe mire se ju gjeje te dashur shqiptare kudo qe te jeni...

Stentori

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 13, 2020
Postime
6
Pikët
3
Pershendetje anetar/e te forumit

Ne kete forum vij me rekomandimin e Deni_Boy gje qe e faliminderoj per kte gje. Ngase nuk e kam ditur se ka nje forum te ri nga ai i forumit shqiptar.Une vij nga Maqedonia Veriore ndersa me banim te perkohshem jetoje ne Bruksel.Shpresoj te kaloj mire, ashtu si dikur ne forumin shqiptar.

Emrin im i vertet eshte / quhem Fatmir , ndersa nickname im ka te beje me profesionin tim qe e ushtroja dikur.

Sinqerisht

Stentori
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
8,412
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Mire e ke bo qe ke ardhe ke lagja jone o Stentori, lagja jone eshte me e mire sesa lagja e Deni-Boy't … !!! :)

Lagja jone ( Forumi yne) i ngjan asaj shprehjes:
- Me pelqen Parajsa per klimen dhe qetesine qe ka....
- Por preferoj Ferrin per shoqerine gazmore qe gjej….
Mireseredhe ne "Ferrin Virtual" tonin, hareja, gezimi dhe shoqeria e mire nuk mungon kurre! -gezuar--urra-
ps: t'jap baba i kshill ty si fillestar qe je- mos rri me @drague ktu n'forum se te prish….-qesh--qesh--qesh-
 
Top