• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje dhe nga une Olsi

Status
Temë e mbyllur.

Cun^Persmari

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 25, 2010
Postime
1
Pikët
0
quhem olsi dhe jetoj ne shtetet e bashkuara te Amerikes punoj ktu dhe studioj njekohesisht per criminal justice dhe besoj dhe uroj qe ktu te njoh shume shoke e shoqe ne kte forum dhe te kalojme kohe te mire duke luajtur dhe bere shaka gjithnje`thankyou`
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,608
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershendetje dhe nga une Olsi

Welcome Olsi kalofsh sa me mire ketu.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top