• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje dhe nga une

Status
Temë e mbyllur.

sara28

I miss you
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
62
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e zemres time
Pershendetje dhe nga une.
Ne fakt kam ca kohe qe jam rregjistuar ketu po nga mungesa e kohes nuk pata hyre.
Meqe tani kam vendosur te ngulem ketu dhe te mos shkulem me thashe sikur nuk ka lezet te mos them dhe une nja dy fjale per veten.
E qe thate ju quhem Sara, jetoj jashte vendlindjes time.
Jam tip i qete, e urte me ato qe e meritojne se po me preken aty ku sduroj behem nje grifshe e vertet :D.
Profesioni...per momentin po vazhdoj shkollen me shpresen qe sa me shpejt ta kem dhe une nje pune te mire.
Me pelqen te udhetoj,te shikoj sa me shume vende nga e gjithe bota.

Per momentin mendoj se mjafton.Nese keni pyetje mund ti beni po nuk ju garantoj a do ju pergjigjem ;)

Uroj tia kalojme sa me mire megjithese me sa pashe ketu ishte mbledhur ajka e forumeve te tjera dhe jam e sigurte qe do ja kalojme mire.
`thankyou`
 

ElixXx

Nerazzuri
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
Pas teje..!
Përgjigje e: Pershendetje dhe nga une

Mire se paske ardhur,e t'deshiroj caste t'kendshme :)
 

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,149
Pikët
63
Vendndodhja
perball komshiut
Përgjigje e: Pershendetje dhe nga une

mire se na gjete sara..
ja kalofsh sa me mire ..po sna the as dyqonin qe blen buken mi goc..
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershendetje dhe nga une

Prezantim i kendshem Sara , je e mirepritur pasi na jep deshire me teper te te lexojme :)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,125
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje dhe nga une

Pershendetje sara 28:)

Kalofsh bukur ktu:)

Po shum heret e bone prezantimin mi goc:p

Vetem dyqonin e bukes mos ja trego atij arapciut,se te ngel ne dere masanej:D lol lol
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje dhe nga une

Mir se u prezantove se paske kohe qe qenke regjistruar , dhe ja kalofsh mir ketu se eshte forum gallate :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,412
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje dhe nga une

Kalofsh sa më mirë këtu Sara !
 

sara28

I miss you
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
62
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e zemres time
Përgjigje e: Pershendetje dhe nga une

mire se na gjete sara..
ja kalofsh sa me mire ..po sna the as dyqonin qe blen buken mi goc..
faleminderit arapci po me sa po shikoj mire se na gjete ti i bie te te them :)
po si shume pyetje paske ti nejse sa per dijeni sblej buke fare lol

Prezantim i kendshem Sara , je e mirepritur pasi na jep deshire me teper te te lexojme :)
Faleminderit daniel00 per mikpritjen dhe deshira ime per te shkruar dhe per tju lexuar nuk mungon :)

Pershendetje sara 28:)

Kalofsh bukur ktu

Po shum heret e bone prezantimin mi goc:p

Vetem dyqonin e bukes mos ja trego atij arapciut,se te ngel ne dere masanej lol
Faleminderit Linda eh e di qe u kujtova heret po si i thone me mire vone se sa kurre....te puc
P.s aman se po me ngel ne dere e kush ja del atij me te pime dhe me bakllava se e haka shume :D lol
 

sara28

I miss you
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
62
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e zemres time
Përgjigje e: Pershendetje dhe nga une

flm Kryeplaku

O goc nikoqire kjo. e bon vete buken...

Ca do pysesh tani ku e blen miellin? :p
lol po si qenkeni ju ke ky forum me nje te shkruar e gjeni se si eshte tjetri......jo keq....nikoqire jam po buken as e haj dhe as e blej

Perderisa ke vendosur te kalosh me shume kohe ktu, shpresoj te kalosh bukur :)
Flm Roxy kam vendosur vertet te rri me shume ketu se me sa po shikoj ketu eshte shume me mire se ne vendet e tjera dhe me vjen keq qe nuk paskam hyre dhe me pare

Mir se u prezantove se paske kohe qe qenke regjistruar , dhe ja kalofsh mir ketu se eshte forum gallate :p
flm Walchira sic e thashe kohe kam qe jam rregjistruar po tani po hyj.....besoj se do ja kaloj mire se vertet qe qenka shume lezetcem ketu

Kalofsh sa më mirë këtu Sara !
Faleminderit Mandi
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje dhe nga une

M.erdhe sara28 :) e kalofsh bukur ne forum...flm dhe per mendimin e forumit!!

kiss gjithe te mirat.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje dhe nga une

mirë se erdhe sara28
 
Status
Temë e mbyllur.
Top