• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje dhe nga une

Status
Temë e mbyllur.

Spring

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2009
Postime
45
Pikët
0
Mire se ju gjeta e mire se erdha a ka kafe ktu ne ket mengjes ?
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,657
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pershendetje dhe nga une

Mireseerdhe Godess.
Kafen e pime ne dreke ne se ne mjes jemi ne gjume
:D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pershendetje dhe nga une

Goddess Mire se erdhe yllo dhe kalofsh sa me bukur midis nesh :)
 

Spring

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2009
Postime
45
Pikët
0
Titulli: Pershendetje dhe nga une

Thnx per mirpritjen te gjithe :D
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: Pershendetje dhe nga une

Goddess Pershendetje dhe mire se ke ardhur ne kete forum shpresoj te kalosh mire e bukur ketu midis nesh.
 

Spring

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2009
Postime
45
Pikët
0
Titulli: Pershendetje dhe nga une

Thnx te gjithe ashu shpresoj se do kalojm bukur te gjithe :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Pershendetje dhe nga une

Goddess Mire se erdhe...
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Pershendetje dhe nga une

mir se erdhe goddess
 

Spring

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2009
Postime
45
Pikët
0
Titulli: Pershendetje dhe nga une

Thnx thnx thnx.....
 
Status
Temë e mbyllur.
Top