• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje dhe nga Une!!

Status
Temë e mbyllur.

Bledi

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
1
Pikët
0
Hajt Pershendetje dhe me Kom te Mare ishalla :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,346
Pikët
113
Vendndodhja
Bledo Mir se erdhe 1sho dhe kalofsh bukur midis nesh :)
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,712
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Mire se na erdhet :)
Kalofshi sa me bukur
resp :)
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
prsh

mire se erdhet shpresoj tja kalojm sa me bukur ne shoqerin e njeri tjetrit:D
 

ReBeL

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
United Kingdom
Titulli: Pershendetje dhe nga Une!!

Mire Se Erdhe Midis Nesh! Ne Forum-Al.Com Keni Mundesin Te Kaloni Caste Sa Me Te Bukura! Qendrim Te Kendeshem!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,346
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pershendetje dhe nga Une!!

Me kom te mare...:)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Pershendetje dhe nga Une!!

pershendetje Bledi dhe mire se erdhe
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pershendetje dhe nga Une!!

Mir se erdhe Bledi . kalofsh sa me bukur :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top