• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued!

Status
Temë e mbyllur.

w4nt3d

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 16, 2010
Postime
2
Pikët
0
Vendndodhja
Ne shqiperine meme
``Bej_dy_pompa`` LOJA vs CHATISTI ``Bej_dy_pompa``

LOJA: Kryeqyteti i Shqiperise eshte : ******
CHATISTI: Tirana
LOJA: Kryeqyteti i Shqiperise eshte : T*****
CHATISTI: Tirane
LOJA: Kryeqyteti i Shqiperise eshte : T****A
CHATISTI: Tirona
LOJA:Kryeqyteti i Shqiperise eshte : TROPOJA se ks dhe al jan nje komb dhe i bie te jete mesi tropoja, sa i mir ky bari baje dhe nje pompe hahaha``Bej_dy_pompa`` CHATISTI qenka i mire me te vertete merre dhe ti``Bej_dy_pompa``
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued

Te deshiroj mire se ardhje ne forumin ton dhe ja kalofsh sa me bukur :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued

w4nt3d mire se erdhe e sa ma pak Stres e shum Relax te uroj :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,586
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued

Welcome w4nt3d
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued

Mire se erdhe w4nt3d uroj tja kalosh bukur mes nesh :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued

w4nt3d m erdhe :D kalofsh kendshem!!
 

w4nt3d

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 16, 2010
Postime
2
Pikët
0
Vendndodhja
Ne shqiperine meme
Përgjigje e: Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued

flm per mikepritjen jeni shum shum te mire `thankyou`
-nani-``Bej_dy_pompa`` -urra-
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,519
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued

w4nt3d Mire se erdhe dhe qendrim te kendshem :)
 

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Përgjigje e: Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued

w4nt3d Pershendetje... Mire se erdhe ne forumin tone... Caste te kendshme midis nesh :)
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued

mire se erdhe...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,285
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued

Mirese erdhe,qeke tip``16``
Po ku ka Tironc kot:d
Ja kalofsh sa me mire
Prsh
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued

Mire se erdhe... :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Pershendetje #forum qenke miku me i mire i njeriut . . . to be continued

Welcome :D
 
Status
Temë e mbyllur.
Top