• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje forumista :)

Status
Temë e mbyllur.

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Pershendetje forumista :)

Mire se erdhe , shpresoj te kalosh super mes nesh :) Kujdes me script qe ben se desh na vrau njeri sonte :p
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Përgjigje e: Pershendetje forumista :)

Mire se erdhe Frido, befsh qef. Hajt se takohemi neper koridoret e forumit :p
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje forumista :)

alb lover , carpediem flm :)


alb lover ma shpjego cik si esht puna scriptit mer ? ca ka nodh
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Pershendetje forumista :)

Pyet kte me siper , qe as di te kuptoje nje shaka asgje ... Per ate ( whois me shaka qe kishte script )
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje forumista :)

hahahahahaha thash ca ka bo vaki mer :p
carpediem flori extazy esht se spo njof tani keni ndrru nick e ska burr none tju njof
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje forumista :)

mos esht me ato sot se ska shpjegim tjeter .... sa her e kam taku i kan ra dhembet se vec tu qesh rrim ...... meqe ra llafi a ju pelqeu scripti ?
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje forumista :)

ja spo i vje fare zoni ndyrsines :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje forumista :)

Mire se erdhe Frido kalofsh sa me bukur ne Forum-Al.com
 
Status
Temë e mbyllur.
Top