• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje Forumista!

Status
Temë e mbyllur.

Lover

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 18, 2011
Postime
8
Pikët
0
Kete pershendetje po e risjell ketu pasi mendoj se kjo eshte menyra e duhur e postimit.

Pershendetje te gjitheve!

Une jam nje vajze modeste e zgjuar e pampame....e cila ka deshire te gjendet midis jush ne kete forum.
Mosha mbi 20,21 a 25...dmth dicka e tille.
Kam studiuar plot vite ne jeten time sa mezi i numuroj....
Perfundimi : vazhdoj te studioj ne nje fushe me te gjere, ne degen e Jetes ku dhe punoj me orare te zgjatura.

Uroj te argetohemi se bashku dhe faleminderit ne avance.:)

Lover.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

Mire se erdhe Lover

Kalofsh sa me mire mes nesh , oferta besoj se do te kesh plot ne forum , (kontrollo mesazhet private here pas here ) megjithese punon me orare te zgjatura lol

U argetofsh shume !
 

Lover

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 18, 2011
Postime
8
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

Ore ti cfare mendove ti me orare te zgjatura ???
Lexoje mire fjaline mos perhap kot panik ne popull.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

:O qyqja se me cmende mos gje je presidente moj dreq gjithe kte zgjuarsi qe ke maaaaaa alamet qenke :) ( shaka)

te uroj mire se ardhje e ishalla na i zbulon dhe zgjuarsin ton se dhe ne kemi plot vite me shkoll po kush dreqin me i numru se .....:)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

Pershendetje Lover .M.erdhe ne forum...shpresoj te argetohesh ne kohen e lire :) klm.

ps.prezantim i bukur.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,395
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

Mire se erdhe Lover kalofsh sa me bukur midis nesh !
 

Lover

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 18, 2011
Postime
8
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

Mesa duket e paskeni marr pak rendshem (seriozisht) pershendetjen time.
Po beja shaka me cka jam shprehur, per te mos dhene pergjigje te thata per vendlindjen, studimin apo punen, etj...:)

Sidoqofte faleminderit per mireseardhjen.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

lol mos ke merak se dhe ne me shaka e kemi :)

hajde cik ke tema te ta kthej fillxhanin te shof fallin :)
 

Lover

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 18, 2011
Postime
8
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

Ah sa mire.
Je nga ato qe thone vetem lajme te mira ti ? :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

se di aty nvaret prej figurave si te dalin :) hahhah
 

Taku

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 17, 2010
Postime
156
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

mire se erdhe Lover kalofsh bukur mes nesh..
 

Lover

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 18, 2011
Postime
8
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

eeeh, sido te dalin te mira te jene pershkrimet, ndryshe skemi gje. Me pelqejne te me genjejne ne kesi rastesh. :p

Faleminderit Romeo. :)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

Mire se erdhe:)

Kalofsh kendshem ktu:)
 

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Pershendetje Forumista!

Mire se na ke ardh Lover.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top