• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje gjitheve.

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje gjitheve.

Mire se erdhe midis nesh.
 

maLware

Anëtar i ri
Anëtar
May 8, 2010
Postime
3
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje gjitheve.

shpresoj te kaloj sa me mir me ju !
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Pershendetje gjitheve.

malwer MIR SE ERDHE!
 

Mr-Bledi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 16, 2010
Postime
16
Pikët
3
Vendndodhja
.bat
Përgjigje e: Pershendetje gjitheve.

Mire se erdhe, po direkt me SPAM :p
dikush ta heqe ate linkun qe eshte ne prezantim panvaresisht se eshte DEAD :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top