• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje gjitheve..

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje gjitheve..

Mire se erdhe Remick dhe kalofsh sa me mire ketu.
 

Remick

Anëtar i ri
Anëtar
May 11, 2010
Postime
4
Pikët
0
Vendndodhja
Grecce
Përgjigje e: Pershendetje gjitheve..

Mire se ju gjej, Mandi, Flm!
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Pershendetje gjitheve..

Mir se na erdhe :) kalofsh bukur
 
Status
Temë e mbyllur.
Top