• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje me shumice :D

Status
Temë e mbyllur.

TiGeR

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 21, 2009
Postime
56
Pikët
0
Vendndodhja
Tirana
Po ore ja si prezentim ne fillim shkojm me pak shkrim.
Une jam

Tiger mashkull i thjesht, i keqi mire po, besnik op, brun po, nga tirana jetoj ne tirane apo si doni ju thuni vet, kto fjal besoj qe mjaftojn sa per fillim vetem si prezentim . Nese doni me dit me shum po si jo qe ktu jam un.;);)
I mir jo !
i keq jam kshtu cdo here vetes i them,me shkoll deri diku mire ,me punsim krize gjitha andej spo gjej dot pune, E me dashniii spo me do njeri more spo di si ta dua dike une, rob i trrashe sa here me mallkojne me thone ''Mos pac kurre te dashur'':p
sidomos shket :p
vetem mos me zgjat me shum se une kam fjal shume dhe sdi me ndalu.
hahaha ju pershendes perzemersisht nga une te gjith pjesmarresit ne forum.
Desha me shtu ene e pak fjal per mu,
cili do te me njohe me shume


kliko ketu. :p


PAk me shume per veten jam marre me martial arts disa kohe kena dal ndonjeher kampion shqipnie .
Me taekwondo eh kohe te shkuara maj men si sot ....
ene kshu po shpresoj te mbaroj universitetin kte vit .
per cdo informacion me shume me kontaktktoni ne email adrese
[email protected]:):):)
p.s Web faqen e gjeta ne facebook se na u bo ne kjo mani brenda javes.
Kam nje website timin dhe forum me 7 pamje grafike po te doni
na vizitoni pse jo dhe te reklamoni forumin tuaj.
aaaaa me rob konvikti sa paskam shkrujt hajde tung.:)

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: pershendetje me shumice :D

Tiger mire ser erdhe dhe kalofsh mire midis nesh :)
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Pershendetje tiger dhe mire se erdhe ne kete forum :)
 

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: pershendetje me shumice :D

tiger mirse na erdhe po llapazon i madh qeke pu pu .. thash se shkrimi jot sdso kishte fund:D ja kalofsh bukur ktu
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: pershendetje me shumice :D

tigro mir se erdhe lale :)
 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: pershendetje me shumice :D

Tiger mire se erdhe midis nesh :)
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
mir se erdhe tigri ishalla tvje luani nga pas e shtohena
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
erdhi dhe luani lol mir se erdhe Tiger ishalla te pelqen forumi jone edhe na rri se do baj kafe kshu qe te mir presim :)
 

Spring

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2009
Postime
45
Pikët
0
Titulli: pershendetje me shumice :D

Mire se erdhe mes nesh
 
Status
Temë e mbyllur.
Top