• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje & MireSeJuGjeta!

Status
Temë e mbyllur.

ReBeL

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
United Kingdom
Pershendetje Te Nderuar Anetare Dhe Vizitore Te Forum-Al.Com Qe jeni Duke Lexuar Kete Prezantim, Dhe Ju Faleminderit Qe Vendoset Ta Lexoni...

1) Emri: Bruno

2) Lindur ne (11-08-1986)

3) Origjina: Shqiptar

4) Venbanimi: Ne Angli (London)

5) Profesioni: Pizza Cheff

6) Interesat/Hobbys: Girls, Music, TV, PC: (Chat, Forums, Programs, etc...)

7) Statusi: Jam Pak Beqar Dhe Pak Ne Lidhje...
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pershendetje & MireSeJuGjeta!

Bruno Mir se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh :)
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Titulli: Pershendetje & MireSeJuGjeta!

Mire se erdhe Bruno shpresoj qe te kalosh bukur dhe sa me aktiv :)
 

ReBeL

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
United Kingdom
Titulli: Pershendetje & MireSeJuGjeta!

Mandi & RecorD Ju Faleminderit Per Mirpritjen Tuaj, Shpresoj Te Kalojme Mire Se Bashku!
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
bruno mire se erdhe dhe shpresoj tja kalojm sa me mire ne shoqerin e njeri tjetrit
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Pershendetje & MireSeJuGjeta!

Mire se erdhe Bruno...
 
Status
Temë e mbyllur.
Top