• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje mo njerez!!!!

Status
Temë e mbyllur.

kea

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
1
Pikët
0
po ckemi 1here? si keni kaluar ju? shpresoj mire :d
une qe thoni juve jam Kea,(ne fakt nuk jam kea por keshtu me pelqen te me flasin). nejse, shpresoj te kaloj mire ne shoqerine tuaj dhe ju ne shoqerine time...
tani po iki te bej nani se vajti ora 4 -nani-
(cti besh mandit, bej prezantimin thote :p)
naten e mil, pra
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershendetje mo njerez!!!!

lol Kea mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur ketu.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: pershendetje mo njerez!!!!

Kea M.Erdhe ne Forum uroj tja kalofsh kendshem :) gjithe te mirat. kiss
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: pershendetje mo njerez!!!!Mire se vjen Kea e si e ke emrin e vertete:d
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: pershendetje mo njerez!!!!

Kea punen e sotme mos e ler per neser ka then ai;) lol mire e bere qe u bere antare e ktij forumi:)

Mire se erdhe :)
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: pershendetje mo njerez!!!!

mire se erdhe dhe kalofsh bukur me ne.-shok-
 
Status
Temë e mbyllur.
Top