• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga Almaaa

Status
Temë e mbyllur.

Almaaa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
17
Pikët
0
Vendndodhja
Durrës
Sapo lexova diku, nje ftese per kete web sit....
Vrapova te eksploroj, dhe, me ne fund... ja ku erdha edhe une mes jush :)
Falenderoj, "zemrushin" qe me ftoi ketu, dhe, shpresoj ne mirepritjen tuaj.

Jam Alma, nga Durresi (kaq mjafton si fillim)

Nje perqafim nga une dhe respekte-shok-
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Pershendetje nga Almaaa

Mire se na erdhe Alma nga Duresi.Kalofsh mir me ne.

 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Pershendetje nga Almaaa

Mire se erdhe Alma :) Kalofsh sa me bukur me ne :)
 

Almaaa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
17
Pikët
0
Vendndodhja
Durrës
Përgjigje e: Pershendetje nga Almaaa

yess po nje gabim i vockel jam femer :) ;))
sorry :(( gabime qe behen, por mua nuk me falet.. nuk jam treguar e vcemendshme te kontrolloj ginine e askujt qe me ka shkruar ketu deri tani ... sorry :(
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Pershendetje nga AlmaaaALMA MIR SE NA ERDHE!!
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pershendetje nga Almaaa

miree se erdhe dhe kalofsh sa me bukur ktu ne forum
 
Status
Temë e mbyllur.
Top