• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga AreS

Status
Temë e mbyllur.

AreS

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 14, 2010
Postime
4
Pikët
0
Vendndodhja
Tr
Pershendetje te gjithe ju, anetare te www.forum-al.com.
Nick im eshte AreS, merrem me sport, dhe po provoj per here te pare nje forum :D


Flm per ndihmen Diablesse `thankyou`
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje nga AreS

Mire se erdhe Ares kalofsh sa me mire.
 

AreS

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 14, 2010
Postime
4
Pikët
0
Vendndodhja
Tr
Përgjigje e: Pershendetje nga AreS

flm mandi :D
 

AreS

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 14, 2010
Postime
4
Pikët
0
Vendndodhja
Tr
Përgjigje e: Pershendetje nga AreS

flm per ndihmen pa ty sdo ja dilja :D
 

AreS

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 14, 2010
Postime
4
Pikët
0
Vendndodhja
Tr
Përgjigje e: Pershendetje nga AreS

Faleminderit pufetina :D dhe Smiley :D per mikepritjen tuaj
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pershendetje nga AreS

mireseerdhe...klm ktu ne forum..
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,854
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga AreS

Dukesh qe je sportist dhe ja kalofsh sa me mire....
 
Status
Temë e mbyllur.
Top