• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga KoNN!

Status
Temë e mbyllur.

KoNN!

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
8
Pikët
0
Vendndodhja
Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!
Se pari ju pershendes te Gjitheve. Ju uroj disponim sa me te mire.
Jam KoNN!. 26 vjecar. Jetoj ne nje qytet te vogel te Kosoves.
Punoj ne nje institucion shteteror ku ska korrupsion :d

Besoj se do kalojme mire se bashku.
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Pershendetje nga KoNN!

Konn MIRE SE ERDHE! DHE NE TE UROJM TY TE KALOSH BUKUR ME NEVE!!
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
7,967
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: Pershendetje nga KoNN!

Mire se erdhe edhe njehere! A ka vend qe nuk ka korrupsion a?? haha
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershendetje nga KoNN!

Fakti qe merr pjese ne forum ne orar te punes tregon se je i korruptuar .

Mire se erdhe megjithate !
 

KoNN!

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
8
Pikët
0
Vendndodhja
Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!
Përgjigje e: Pershendetje nga KoNN!

Emirjola dhe e panjohura, flm per mikpritjen.
Daniel fakti ce marr pjese ne forum ne orar te punes sdo me than qe eshte i korruptuar hahah.
Ju persh. e kaloni sa me bukur.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Pershendetje nga KoNN!

Mire se naq erdhe Konn,sa mire qe paska nje institution qe nuk ka koruption.
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Pershendetje nga KoNN!

Mire se erdhe KoNN, kalofsh sa me bukur :)
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Mire se erdhe midish nesh
qe ska korrupsion te ai institucioni yt kjo ngelet pikepyetje lol
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje nga KoNN!

KoNN mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Pershendetje nga KoNN!

Mireserdhe konn ja kalofsh mire me ne dhe ne me ty gjithashtu
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje nga KoNN!

KoNN M.Erdhe ne forum e kalofsh bukur dhe te uroj gjithe te mirat..!!``respect``
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pershendetje nga KoNN!

KoNN! Mire se erdhe:) kalofsh bukur
Spo ttflas per korrupsionin se mendoj t'a hap nje tem kastile lol


daniel00

Fakti qe merr pjese ne forum ne orar te punes tregon se je i korruptuar .

Mos gjyko te tjeret nese ske pare akoma veprimet tuaja!;)gjithmon ec duket pare perpara profilin tend!
 

kea

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
1
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje nga KoNN!

"baftjar do e shohesh ce kam te drejt une. Po me jep 100 euro te tregoj te drejten se a ka a ska"
-qesh- mireseerdhe KoNN!!!-shok-
 

kriko

Anëtar
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
143
Pikët
18
Vendndodhja
ketu afer
Përgjigje e: Pershendetje nga KoNN!

Mirserdhe KoNN ..kalofsh bukur........
 
Status
Temë e mbyllur.
Top