• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje Nga Mr-Bledi

Status
Temë e mbyllur.

Mr-Bledi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 16, 2010
Postime
16
Pikët
3
Vendndodhja
.bat
Hi te gjitheve un jam Mr-Bledi!
Vij nga Peshkopia.
Me pelqen shume informatika
ne kohen e lire merem me disenjo, perkthej filma dhe rri neper forume.
shpresoj t'ia kalojme mir sebashku!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje Nga Mr-Bledi

Bledo Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Mr-Bledi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 16, 2010
Postime
16
Pikët
3
Vendndodhja
.bat
Përgjigje e: Pershendetje Nga Mr-Bledi

Roxy mire se te gjeta lale!
Po qe qeka mir kendej!
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Pershendetje Nga Mr-Bledi

Mir se erdhe lal :) kalofsh sa me mir ketu
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Pershendetje Nga Mr-Bledi

Mire se erdhe ja kalofsh sa me mire ne Forum-Al :)
 

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Përgjigje e: Pershendetje Nga Mr-Bledi

Mire se erdhe Bled kalofsh sa me bukur ktu :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Pershendetje Nga Mr-Bledi

Mire se erdhe, kalofsh sa me mire ne forum.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top