• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga mua

Status
Temë e mbyllur.

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
639
Pikët
63
Prsh te gjithve, une jam Poshnjari nga Berati.
Uroje tia kaloje sa me mire ne shoqerin tuaj.
Urime dhe stafit per forumin.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje nga mua

Mire se erdhe Poshnja kalofsh sa me mire !
 
Status
Temë e mbyllur.
Top