• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga nje artist shqiptar

Status
Temë e mbyllur.

kbedhia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
11
Pikët
0
Pershendes te gjithe anetaret!
Jam i ri ne forum,dhe do te doja te ndaj me ju veprat e mija ndermjet faqes time personale interneti.Jeni te mirepritur te shkruani dhe ndonje koment.Do me nderonit ne kete perpjekje qe bej per tu njohur arti dhe artistet shqiptare!!


http://www.bedhia.com/

Faqja ka tre butona me te cilet ju keni mundesi te nderroni gjuhen ne greqisht,anglisht dhe natyrisht Shqip.

Faleminderit per vemendjen.Gezohem shume qe gjeta nje strehi per artiste shqiptare!`thankyou`
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ketu, gjithashtu suksese dhe per faqen !
 

kbedhia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
11
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Te falenderoj shume per mirepritjen.
Jame duke lexuar tema te forumit tani :)
 

kbedhia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
11
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Mire se ju gjeta!
Forum te lezetshem keni :)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Mire se na erdhe, kalofsh bukur me ne :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Mire se ke ardh e qendrim te kendshem ktu ne forum

ps: forumi eshte xix eshte nder forumet dhe web faqet shqiptare me i miri :)
 

kbedhia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
11
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

E po derisa e thuani ju... :)

Marina,jam i sigurte :)
 

kbedhia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
11
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Mirembrema te gjitheve !
Hyra tek nje forum kosovar,dhe u prezantova sic u prezantova tek ju.
Bukur? Bukur.
Qelloi pastaj qe disa vete klikuan faqen time ,dhe mora disa pergjigje agresive ''hiqe ate gjuhen greke nga faqja'',''dhe ne jemi emigrante por shkruajme dhe flasim ship'' e tetjera! Kur ne faqe ekziston buton me flamurin shqiptar!!
Tani,e verteta eshte qe une kam shume vjet qe nuk rroj ne Shqiperi,dhe nuk e di si jane gjerat,por gjithmone mendoja qe me Kosoven jemi nje komb!
Ne ket rast,pashe nje sulmim te papare.Lexova ende qe ''Bedhia'' nuk i duket si mbiemer shqiptar!!
Nuk e di cfare te them.U merzita pak,por me shume u merzita sepse ka njerez qe ngaterrojne artin me politiken.
As nuk me intereson kur une flas per art,tjetri te me thote per Greqi,Shqiperi,Ugande dhe Somali.
Nuk kane asnje lloj lidhje keto gjera!
Une jam Shqiptar,qe mire apo keq rroj ne Greqi,dhe nuk i lejoj asnjerit te me bej leksion per emigracionin.
Pak kam hequr nga greket gjithe kto vjet,duhet te ngjoj dhe idiotsi nga shqiptare/kosovare!
Une e di vete kur duhet te jem mirenjohes dhe krashi kujt...

Nejse,me falni,por doja ta thoja.`thankyou`
 

kbedhia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
11
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Pershendetje !

Te vjen keq te ma shpjegosh i cik da dmth nicku yt?
Fare keq!
''K'' eshte germa e pare e emrit tim.Jam i pagezuar ne Greqi ketu e 16 vjet. Kostandinos. Emri im ,qe fatkeqesisht nuk eksziston me neper letra,eshte Arberor. Dhe tek pashaporta jam i regjistruar si Kostandin.
Por ishte nje e keqe qe duhej be,sepse greket as nuk e shqiptojne dot emrin Arber.
Bedhia eshte mbiemri im.
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,100
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Fare keq!
''K'' eshte germa e pare e emrit tim.Jam i pagezuar ne Greqi ketu e 16 vjet. Kostandinos. Emri im ,qe fatkeqesisht nuk eksziston me neper letra,eshte Arberor. Dhe tek pashaporta jam i regjistruar si Kostandin.
Por ishte nje e keqe qe duhej be,sepse greket as nuk e shqiptojne dot emrin Arber.
Bedhia eshte mbiemri im.

As qe me shkoj ne mendje qe ishte gjuhe e huaj, thjesht me beri pershtypje !

Ta gezosh edhe faleminderit ;)

Kalofsh bukur ktu !
 

kbedhia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
11
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Une faleminderit per mirpritjen!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,903
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Mirembrema te gjitheve !
Hyra tek nje forum kosovar,dhe u prezantova sic u prezantova tek ju.
Bukur? Bukur.
Qelloi pastaj qe disa vete klikuan faqen time ,dhe mora disa pergjigje agresive ''hiqe ate gjuhen greke nga faqja'',''dhe ne jemi emigrante por shkruajme dhe flasim ship'' e tetjera! Kur ne faqe ekziston buton me flamurin shqiptar!!
Tani,e verteta eshte qe une kam shume vjet qe nuk rroj ne Shqiperi,dhe nuk e di si jane gjerat,por gjithmone mendoja qe me Kosoven jemi nje komb!
Ne ket rast,pashe nje sulmim te papare.Lexova ende qe ''Bedhia'' nuk i duket si mbiemer shqiptar!!
Nuk e di cfare te them.U merzita pak,por me shume u merzita sepse ka njerez qe ngaterrojne artin me politiken.
As nuk me intereson kur une flas per art,tjetri te me thote per Greqi,Shqiperi,Ugande dhe Somali.
Nuk kane asnje lloj lidhje keto gjera!
Une jam Shqiptar,qe mire apo keq rroj ne Greqi,dhe nuk i lejoj asnjerit te me bej leksion per emigracionin.
Pak kam hequr nga greket gjithe kto vjet,duhet te ngjoj dhe idiotsi nga shqiptare/kosovare!
Une e di vete kur duhet te jem mirenjohes dhe krashi kujt...

Nejse,me falni,por doja ta thoja.`thankyou`
E mundoke shume veten,merru me art.
Keta te tjeret jane....
Pritja shkurt;))
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Mire se erdhe ,te uroj cdo te mira
 

Morrison

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
712
Pikët
0
Vendndodhja
me kembe ne toke
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Mire se erdhe...!

Edhe une i ri jam dhe besoj qe eshte nje nder per forumin qe pret nje artist shqiptar ne krahet e tij.

Pikturat ishin fantastike... tu lumte. Kam njohur disa piktore shqiptare ne Greqi kur mu desh te blija disa Piktura per shtepine e re. Piktoret jane njerez me bote te bukur...

Qe ke vuajtur as qe e diskutoj fare, sic nuk e diskutoj se te kane ndihmuar po vet greket qe te perparoje ne endren tende.

Tek forumi qe ke vajtur ka qene forum nacionalist, mund te gjesh sa te dush dhe forum shqiptar shqipnie ne ate lloj feje... Ky ktu eshte forum atdhetaresh dhe patriotesh...

Kshu qe qent lehin, karvani ecen perpara... ti je artist dhe i di me mire kto gjera :)

Gjith te mirat...
 

kbedhia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
11
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Ju falenderoj perseri per fjalet e bukura dhe mirepritjen!
Gezohem qe ende ekzistojne njerez me mendje te hapur.
Kane kaluar thuajse 20 vjet nga atehere qe u hapen kufijte.Edhe greku vete po e harron pse na ''urrente'' kaq shume.
Me besoni mua kur ju them qe kane probleme shume me te rendesishme se sa u marr me ne!
Natyrisht flas per njerezit e perditshem,jo nacionalistet.Ato jan ''minoritet'' dhe s'duhet te merremi.
Thjesht ,duhet te marrin vesh qe humbin faktikisht jeten e tyre duke urryer ,dhe shumicen e rasteve,duke urryer njerez qe nuk njohin.

Ketej e tutje do merrem vetem me art ,sic me tha Armandi :d
Pershendetje!
 

Kryqi

Kristianizues
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Moske
Përgjigje e: Pershendetje nga nje artist shqiptar

Nuk e di nese dhe cfare duhet te deklaroje cdokush me vepren e tij, vecse sigurisht duhet te nxjerre dicka nga vetja e tij.

Kuptimplote!

Pa dashur te fsheh ate qe cdokush mendon duke lexuar prezantimit tuaj, me impononi respekt.
Is tou theou to horafi tha vris kai horta kai provata, kai fidia kai gaidurakia kai antropous kai zoa telika. Kane ti zoi sou adelfe, sou milao sta elinika ala se katalaveno, se sevome, se zilevo, se paradekome, se voithao, se evhome .. alvanika is tin glosa ton papoudon mas, ton propapoudon mas, tou dna mas, is tin alvaniki. Sevasmos apo mena. Exeis oreo alvaniko onoma pistepse me,
afto den simeni oti to ortodokso sou den einai exisou.
Kalos orisate kalitexne!

Me vrau shume kjo shprehje juaja ...
por gjithmone mendoja qe me Kosoven jemi nje komb!
..dhe te vazhdosh te mendosh forever vella...., Kosova eshte plage e Shqiperise motivet pak rendesi kane se shpejti Zoti do te jape driten e tij ne mbylljen e plageve te kombit tone. Mos mendo kurre se nderrove nje emer dhe je tradhetar jeta eshte e gjate dhe fuc..in nice...! Ti je artist pra "iper ano kathe hamilou epipedu skepseon" .
Mirese ardhet!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top