• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga Rebelle

Status
Temë e mbyllur.

ReBeLLe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
2
Pikët
0
mire se ju gjeta te gjitheve shpresoj t'ja kalojm mire ketu te gjith se bashku :):)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje nga Rebelle

Mire se erdhe Rebelle dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top