• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje nga Rozana...

Status
Temë e mbyllur.

Rozana

Anëtar i ri
Anëtar
May 6, 2010
Postime
20
Pikët
0
Vendndodhja
prishtina
pershendetje te gjithve une jam rozana vi nga kosova shpresoi se do kalojm bukur.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: pershendetje nga Rozana...

Mire se erdhe Rozana kalofsh mire ne forumin ton :)
 

Rozana

Anëtar i ri
Anëtar
May 6, 2010
Postime
20
Pikët
0
Vendndodhja
prishtina
Përgjigje e: pershendetje nga Rozana...

flm per mirepritje ju pershendes
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: pershendetje nga Rozana...

Mir se erdhe rozana kalofsh sa me bukur ketu :)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: pershendetje nga Rozana...

Mire se na erdhe (Prishtinalie) Rozana,kalofsh sa me mire me ne.Qe tapeten e kuqe po ta shtroj une.
 

Rozana

Anëtar i ri
Anëtar
May 6, 2010
Postime
20
Pikët
0
Vendndodhja
prishtina
Përgjigje e: pershendetje nga Rozana...

Mire se na erdhe (Prishtinalie) Rozana,kalofsh sa me mire me ne.Qe tapeten e kuqe po ta shtroj une.
ju mendoni se une meritoi kete,megjithat ju faleminderit per mirpritje sigurisht qe do kalojm mire-shok-
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: pershendetje nga Rozana...

Ne te shqiperise ju kemi prit mjafte gjate te vini ju te kosoves Rozana.Prandaj qylimi i kuq.Te pershendes,ose tung.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershendetje nga Rozana...

Mire se erdhe Rozana dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Rozana

Anëtar i ri
Anëtar
May 6, 2010
Postime
20
Pikët
0
Vendndodhja
prishtina
Përgjigje e: pershendetje nga Rozana...

faleminderit te gjithve shpresoi se do kalojm sa me mire se bashku
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: pershendetje nga Rozana...

Mirse erdhe ,kalofsh bukur ktu:)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top