• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
32,211
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

ky eshte ai haxhija qe shkrun ktu N'Forum? ;)
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Takimi i par i ralizuar me nji surpriz te bukur ,mbase do te takohemi edhe hera tjera.

Per mu ishte nji takim qe sdo ta harroj modestin tuaj ,thjeshtsin dhe burrerin tamam tipike shqiptare...

Mua me dukej qe ishim takuar dhjetra hera .Z.Adem ,jeni nga njerzit e pakt qe nuk me keni zhgenjyer as nji here.
Gjithmon njerzit qe jon vetvetja jon po ne ralitet e nuk ndryshojn nga jeta virtuale.
Qofshi i nderuar miku im i respektuart z.Adem Gashi.

E thirra edhe te panjohuren ,po si gjithmon arsytohet ,se kom me mbrojt temen e doctoratures.
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,257
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Takimi i par i ralizuar me nji surpriz te bukur ,mbase do te takohemi edhe hera tjera.

Per mu ishte nji takim qe sdo ta harroj modestin tuaj ,thjeshtsin dhe burrerin tamam tipike shqiptare...

Mua me dukej qe ishim takuar dhjetra hera .Z.Adem ,jeni nga njerzit e pakt qe nuk me keni zhgenjyer as nji here.
Gjithmon njerzit qe jon vetvetja jon po ne ralitet e nuk ndryshojn nga jeta virtuale.
Qofshi i nderuar miku im i respektuart z.Adem Gashi.

E thirra edhe te panjohuren ,po si gjithmon arsytohet ,se kom me mbrojt temen e doctoratures.
Ganimetja?! :O

E gjeta edhe une me ne fund burrin tim te forumit. `dance`

Caushi s'po m'pergjigjet, kshu qe do hidhem nga Ganimetja :p
 

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
11,104
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Ganimetja?! :O

E gjeta edhe une me ne fund burrin tim te forumit. `dance`

Caushi s'po m'pergjigjet, kshu qe do hidhem nga Ganimetja :p
Ka me ia pa sherrin Ganimeti Çaushit!, dhe e gjithe kjo per shkak te GI-se !
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Si nuk u vjen turp të turpëroheni, kogja burra dhe mburreni me kokakolla. :D
Haxhia Gani``shqipe`` spi raki,pi ven te kuqe ...
Ty syt nuk te bejkan :)
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,525
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Haxhia Gani``shqipe`` spi raki,pi ven te kuqe ...
Ty syt nuk te bejkan :)
Nuk më bëjnë jo po të paktën ta kishit fshehur kanaQen e kokakollës që të na mburreshit për ven të kuçe. :p
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Ka me ia pa sherrin Ganimeti Çaushit!, dhe e gjithe kjo per shkak te GI-se !
Ky eshte njaku imë....i kom 20 veta qe kan ngjajshmmeri me mua...si Sadami me 40 binjak ahahhahahha.
Jo Ati qe ia kom friken ja kom ber bllok -qesh--qesh--qesh--qesh-
O Fshatari ,kemi me i len te gjitha...dil o burr i dheut merre dhe Akrepin se nuk na koritni per nji dash te pjekur.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,807
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

ky eshte ai haxhija qe shkrun ktu N'Forum? ;)
Qeka i modh....nuk e perfytyroja keshtu.
@Hello_Kitty....lol,lol,lol..........-qesh--qesh--qesh-
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Si nuk u vjen turp të turpëroheni, kogja burra dhe mburreni mekokakola. :D
Ka hala syreta bre burr e mos u nxito ahahahahah.
Beheni gjeloza per ket takim miqsor, por une qe isha me fat nuk jom fajtor -urra-.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,807
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Ka hala syreta bre burr e mos u nxito ahahahahah.
Beheni gjeloza per ket takim miqsor, por une qe isha me fat nuk jom fajtor -urra-.
Pensionin e paske jo te vogel...me duket!
Rnoft UQK....:p
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Ganimetja?! :O

E gjeta edhe une me ne fund burrin tim te forumit. `dance`

Caushi s'po m'pergjigjet, kshu qe do hidhem nga Ganimetja :p
e dija une se duhen leke-mani ...!
Hello! kom met ble qukolata,gurabia dhe mish peski :)
Po me premtove se do te takohemi ,do te jem ne Tirane kah fundi i javes.ahahhahahahhaha


gruaja nuk e dija se a kishte deshir te ishte ne ate pjesen me plot retoranta,apo ishte ber xheloze mos po e TaKojA z. Pranvera Bica-teten time Vera, që kom shum respekt.Por nese nuk eshte larg Berati edhe ne Korce do me mbetet merak ta vizitoje sepse te vetmen qe nuk e kom vizituar kurre!


paragrafi i fundit ishte shaka
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Nuk më bëjnë jo po të paktën ta kishit fshehur kana qen e kokakollës që të na mburreshit për ven të kuçe. :p
ka qen prezente edhe Hello Kitty por ajo si zakonishte rri e fshehur nga 'bota' virtuale ,
ajo i piu 11 cocA cola-qesh- dhe 10 sprajt :)
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,525
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Një anëtar që takova, sa u ulëm për kafe, më kërkoi lekë borxh :(
Zor se është e vërtetë kjo. :p
Por si gjetje e pranoj që është e bukur. :D
 

Puhiza

E mëngjesit
Anëtar
May 1, 2013
Postime
4,035
Pikët
113
Vendndodhja
Në kështjellën e një ëndrre!
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Një anëtar që takova, sa u ulëm për kafe, më kërkoi lekë borxh :(
Dmth te vlereson e respekton prandaj merr guximin te te kerkoje ndihme, duhet te te gezoje ky fakt. Pastaj mundesia a pamumdesia, deshira e mosdeshira per ti ndihmuar eshte ceshtje tjeter.
 
Top