• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,614
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Me mire vetem se ne shoqeri te keqe :D
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,203
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Zor se është e vërtetë kjo. :p
Por si gjetje e pranoj që është e bukur. :D
E vertet eshte une ja kerkova.... parate borxh:d
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
64,967
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

E vertet eshte une ja kerkova.... parate borxh:d
Bëre mirë që ma the, edhe sikur të paraqitet rasti i ndonjë takimi me ty do nxjerr njoftim që kam vdekur dy ditë para. :D
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,203
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Bëre mirë që ma the, edhe sikur të paraqitet rasti i ndonjë takimi me ty do nxjerr njoftim që kam vdekur dy ditë para. :D
-qesh-
Ty nuk te kerkoj para borxh ty te kerkoj vetem takim:d
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
13,952
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Angelisja merr leke me vete, ne valute edhe ate :D
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,203
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Angelisja merr leke me vete, ne valute edhe ate :D
Kam vene re qe shqipet ne CH jane bujare lok
Vjen ndonje kengetare e tipit kallash e shkendije, paraja vuuuuu :d
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
13,952
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Kam vene re qe shqipet ne CH jane bujare lok
Vjen ndonje kengetare e tipit kallash e shkendije, paraja vuuuuu :d
Hahaaaa me kartela po paguajne ne dixhitale :D mund te ndodhe per shkaqe teknike :D bdhokohet kartela edhe vetem duhet shikuar njehere majtas, njehere djathtas edhe vrap :D do you see what i see, po vjen kamarieri dhe kush ngelet i fundit ne tavoline paguan :D :D :D
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Re: Përgjigje e: Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Takimi i par i ralizuar me nji surpriz te bukur ,mbase do te takohemi edhe hera tjera.

Per mu ishte nji takim qe sdo ta harroj modestin tuaj, thjeshtsin dhe burrerin tamam tipike shqiptare...

Mua me dukej qe ishim takuar dhjetra hera .Z.Adem ,jeni nga njerzit e pakt qe nuk me keni zhgenjyer as nji here.
Gjithmon njerzit qe jon vetvetja jon po ne ralitet e nuk ndryshojn nga jeta virtuale.

Qofshi i nderuar miku im i respektuart z.Adem Gashi.

E thirra edhe te panjohuren ,po si gjithmon arsytohet ,se kom me mbrojt temen e doctoratures.
Kurrë mos thuaj nuk më do askush apo nuk kam shumë miq. Para pak ditësh e kam pasur një rast sikur këtë që po e thotë Ganimeti ... dhe atë me një vendës timin

Kujtohu gjithmonë se është dikush që të kujton, ka resepkt për ty e të ka në zemër! ( në realitet apo edhe në virtualitet )

Të faleminderit, Ganimet.
 
Top