• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga takimi i pare/forumAL-istet kur duan edhe takohen

Samiu

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2010
Postime
7,648
Pikët
113
e lypmja faqen e zeze ka, por pa gjo nuk t'len! -qesh-
rri hap syte ti ke baba, une me @drague po dalim per kismet dhe per t'gjujt per "sekës" me biciklete kineze te luciduar taze, me parafonga inoxi dhe me qime lepri tek bucelat dhe me pasqyra anesore dhe mush plot gjithandej me adesive te llojit "Ferrari" "Pirelli" "Pepsi Cola" "San Pellegrino" etj...
Une qe jom nga Durrsi, e ngarkoj bicikleten ke vagoni i fundit (vagoni i mallrave -e qujshin dikur) dhe zbres ne Tirone per qef tocit.
Ke inat? -qesh--qesh--qesh--gezuar--hug-🖐
"...adesive ....San Pellegrino".... -qesh--qesh- -qesh- ...
 
Top