• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga une Corn

Status
Temë e mbyllur.

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Mirse ju gjej ne ket forum te kendshem :)
Emri : Rigers
Vendbanimi :Tirane
Datelindja : 22 Shkurt 1989
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Pershendetje & MireSeJuGjeta!

Mir se erdhe Corn!! :)
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Re: Pershendetje & MireSeJuGjeta!

Mir Se Erdhe Corn Dhe Shpresojme Qe Tja Kalosh Sa Me Mir Ne Pranin E Stafit Dhe Te Antareve Ton Te Forum-Al.Com
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pershendetje & MireSeJuGjeta!

Mire se erdhe Corn :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top