• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga une...

Status
Temë e mbyllur.

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
wow

Mire se ju gjeta

Besoj se do te kalojme mire `bam`

USA NR1 -urra-, me duket se u takuam serish. Te pershendes shume.

p.s. me besoni apo jo ne kete moment e kam ditelindjen.

Me 02.09 eshte ditelindja ime. Eshte kenaqesi ta pres ne mesin tuaj.
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

mireseerdhe.-shok-
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

Illyrian rex mirserdhe dhe shpresoj tja kalosh sa me mire ketu

hajde se po na shtohen njerzit e njohur
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

Illyrian rex mire se erdhe gje kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

MarsS, unejsa, Mandi, belle_vie faleminderit shume per mikpritjen ;)

Besoj se do te kalojme mire tap_fare

p.s. unejsa -hug-
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

Illyrian rex , pershendetje edhe mir se erdhe
USA nr1 me ka pyt se a e ke pa Illyrianin edhe Llafazanen ... :)
kalofsh sa ma mirë....
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

pershndetje Illyrian rex nga kishe humbur se na kishe bo ca persona merak qe nuk e kishin pare
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

Illyrian rex , pershendetje edhe mir se erdhe
USA nr1 me ka pyt se a e ke pa Illyrianin edhe Llafazanen ... :)
kalofsh sa ma mirë....
busavata ``metalari`` te pershendes shume...`thankyou`

USA NR1, edhe pse e njoh vetem virtualisht e konsideroj njejte si miqte e jetes reale. Eshte yll.
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

pershndetje Illyrian rex nga kishe humbur se na kishe bo ca persona merak qe nuk e kishin pare
Erdha erdha unejsa. Do te humbas edhe per ca dite sepse do te jem me pushime. Pastaj do te jem serish me miqsh.

p.s. ketu po takoj njerez te mrekullueshem. I like it ``16``
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

wow

Mire se ju gjeta

Besoj se do te kalojme mire `bam`

USA NR1 -urra-, me duket se u takuam serish. Te pershendes shume.

p.s. me besoni apo jo ne kete moment e kam ditelindjen.

Me 02.09 eshte ditelindja ime. Eshte kenaqesi ta pres ne mesin tuaj.
WOOOW po ku je o Illyrianoooooooooo
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

mirese erdhe te jem i realte pas teje kam ardhe ketu edhe moderatore do te bejme,LOOL

Urime Ditelindjen dhe cdo te mira ne jete me gjithe Familjen tende GEZUAR
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

Erdha erdha unejsa. Do te humbas edhe per ca dite sepse do te jem me pushime. Pastaj do te jem serish me miqsh.

p.s. ketu po takoj njerez te mrekullueshem. I like it ``16``
qyqa re te tjeret po vijne nga pushime ti po iken

e ketu ka njerez shume te mire jo si disa qe ndollen diku qe te acarojne dhe te bejne qe te dalesh nga binaret sepse nuk kan respekt per njeri dhe as qe nuk din te bisedojne si duhet
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

mirese erdhe te jem i realte pas teje kam ardhe ketu edhe moderatore do te bejme,LOOL

Urime Ditelindjen dhe cdo te mira ne jete me gjithe Familjen tende GEZUAR
Faleminderit shume shume shume...`thankyou`

Lexo mp, dhe te lutem ma kryej ate qe ta kerkova ;)

Do ta mbushim plot kete forum -go-
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

USA NR1 ka gje Illyrian rex ditelindjen apo e keqkupova une
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

qyqa re te tjeret po vijne nga pushime ti po iken

e ketu ka njerez shume te mire jo si disa qe ndollen diku qe te acarojne dhe te bejne qe te dalesh nga binaret sepse nuk kan respekt per njeri dhe as qe nuk din te bisedojne si duhet
Ashtu e kemi ne 'puntoret e medhenj' unejsa :d

E shoh qe ne fillim se eshte atmosfere tjeter, me mire kuptohet. Ne argetim nuk ben te teprohet me burokraci si diku diku ;)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

ashtu eshte ke te drejte eshte shume me ndyshe ketu
 
Status
Temë e mbyllur.
Top