• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga une...

Status
Temë e mbyllur.

Vlonjati

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 24, 2010
Postime
144
Pikët
0
----Une jam Vlonjati --emrin e kam Raimond ---------Edhe une jam antar i ri fringo---Mandi ma sugjeroi kete forum dhe pranova me kenaqsi te "vegjetoj" ketu --loool ---
--------Mirese ju gjeta !------Besoj se do kalojme mire --Une jam tip qe me pelqen te diskutoj per cdo gje
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

Raimond mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur.
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

mire se erdhe .. uroj qe tja kalosh bukur..-shok-
 

guesto

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 25, 2010
Postime
23
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

Mire se erdhe Vlonjati. Qekam nja dy ore me e vjeter se ti ne kete forum :D

Rehatohu si ne shpi tate ... Uroj te kalosh sa me bukur.
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje nga une...

Mire se erdhe.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top